Wednesday April 24th 2019

Firmowa Impreza

Zbliża się moment ważnego święta dla firmy i twoim zadaniem jest zorganizowanie firmowego spotkania, a Ty nie wiesz jak się masz za to zabrać tak, by to całe spotkanie nie okazało się jedną wielką klapą? Spokojnie, dzięki naszej pomocy dowiesz się w jaki sposób przygotować naprawdę dobre spotkanie firmowe, którego większość nie zapomni 😉 Tak więc, wyciągnij notes i zapisz wszystko co ja Ci za moment powiem, to Cię naprawdę uratuje przed wstydem. Dobrze, w takim razie już nie będę przedłużał, więc zaczynamy. OTO KILKA NA PORAD BY TWOJA FIRMOWA IMPREZA NIE BYŁA KLAPĄ!

Motyw

Na początek musisz wiedzieć co ma być przygotowane, czy chcesz by ta firmowa impreza była spokojnym miejscem, gdzie w tle można usłyszeć bluesa, lub miejscem gdzie ludzie mogliby się zabawić, przykładem może to być bal przebierańców, z pewnością ludziom się to spodoba!

Detale

Człowiek z natury bardzo lubi przyglądać się czemuś co bardzo intryguje swoim wyglądem, więc postaraj się urządzić pomieszczania w zależności wyżej wymienionego motywu. Ważne jest to, by była jedna ozdoba w postaci jakiejś figury, czy malunku który ma być tym czołowym, bym ludzie się do tego zlatywali jak muchy i podziwiali.

Jedzenie

Tu jest trochę sprawa prostsza, bo można zrobić to na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest urządzenie szwedzkiego stołu, by goście mieli większą swobodę, a drugą jest urządzenie w wybranym czasie wspólnego posiłku. Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy! Te dania muszą być starannie przygotowane, nie możesz po prostu podać takich hamburgerów, czy kiełbasek upieczonych na grillu, to jest nieprzyzwoite.

Prezent na pożegnanie

Podczas rozstawania się z członkami przyjęcia ważne jest to, by nie zostawić ich z pustymi rękoma. Ja szczególnie polecam podarować bombonierki reklamowe, nawet jeśli ktoś nie trawi
czekolady, to zawsze będzie pamiętał o takim podarku. Bombonierki reklamowe najlepiej podać z dobrym winem, wtedy to nikt nie zapomni.

alcohol, alcoholic, bar

Z tymi poradami możesz ruszać śmiało tworzyć firmowe spotkanie i nie martwić się, że coś nie wyjdzie!

More from category

Czekoladki wielkanocne i ich reklama.
Czekoladki wielkanocne i ich reklama.

Jak wyglądają czekoladki wielkanocne względem całego roku? Czy kiedykolwiek zastanawialiście czy wasze ulubione [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives